کرونا ویروسفایل های دانلودی

اوقات شرعی
اوقات شرعي امروز تهران
اذان صبح: times0
طلوع آفتاب: times1
اذان ظهر: times2
غروب آفتاب: times4
اذان مغرب: times5
  اوقات شرعي 30 روز آيندهاخبار معاونت
کد خبر : ۸۹۲۰۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ 
۹:۴۷:۴۵
مرکز واکسیناسیون شهدای دانشجویی استان البرز به همت دانشجویان بسیجی و گروه جهادی منتظران صالح و مجاهدین واکسیناسیون در پیک پنجم کرونا راه اندازی شد و در دو شیفت صبح و عصر در حال فعالیت می باشد.
کد خبر : ۸۹۲۰۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ 
۹:۴۶:۱۲
قابل توجه دانشجویان گرامی با توجه به در پیش بودن انتخابات انجمن های علمی دانشگاه در تاریخ ۲۵ مهرماه ۱۴۰۰،از دانشجویان علاقه مند به فعالیت در این حوزه جهت عضو گیری دعوت به عمل می آید.
کد خبر : ۸۹۲۰۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ 
۹:۴۲:۵۱
جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی البرزبا حضور معاون دانشجویی و فرهنگی،مدیر فرهنگی و دیگر اعضای کمیته روز یکشنبه ۱۱ مهر ماه ۱۴۰۰ در سالن جلسات معاونت فرهنگی برگزار شد.
به منظور آماده سازی و سازماندهی خوابگاه‌ها و رفع مشکلات تغذیه برگزار شد؛ نشست معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشكی البرز و مدیر امور دانشجویی با دبیر كل و دبیران شورای صنفی 
کد خبر : ۸۹۱۹۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ 
۹:۳۷:۰
دبیر کل شورا صنفی دانشگاه علوم پزشکی البرز به همراه دیگر دبیران در نشستی صمیمانه با معاون دانشجویی و فرهنگی و مدیرامور دانشجویی این دانشگاه به منظور آماده سازی و سازماندهی خوابگاه‌ها و رفع مشکلات ...
مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی البرزخبر داد؛ ثبت‌نام مرحله دانشگاهی بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت هدهد آغاز شد 
کد خبر : ۸۹۲۰۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ 
۹:۳۹:۲۶
دکتر سید علی اصغر میرخلیلی مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی البرز از آغاز ثبت نام مرحله دانشگاهی بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد دانشگاهیان وزارت بهداشت در این دانشگاه خبر داد.
کد خبر : ۸۹۲۰۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ 
۹:۴۹:۲۲
دکتر سمیه دهقان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پز شکی البرز در پیامی ارتحال ملکوتی عالم ربانی آیت‌الله علامه حسن‌زاده آملی را تسلیت گفت.
کد خبر : ۸۹۱۹۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ 
۹:۳۳:۴
دکتر سمیه دهقان بنادکوکی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرزبا ارسال پیام تبریک به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط، از خدمات فعالان این عرصه تقدیر کرد.
صفحه1از7123456...7.بعدي.برو

6.0.9.0
گروه دورانV6.0.9.0